1- İskenderunspor Arama Motoru, Google ve DuckDuckGo altyapısı kullanılarak hazırlanmış olup Şanlı İskenderunspor'umuzun büyük taraftarlarına ücretsiz sunulmaktadır. Hiçbir maddi kazanç sağlanmamaktadır. 

2- Bu site İskenderun halkının, gurbetteki İskenderunluların ve büyük İskenderunspor taraftarlarının sitesidir. Siz-biz tartışması olmaz. Çünkü “ben,sen,o,biz,siz,onlar” içinde sadece “BİZ” vardır.

3- En önemli amacımız; elimizden geldiğince, İskenderun’un ve İskenderunspor’un her alanda başarılı olması ve tanıtımıdır.

4- Hiçbir kişi ya da kuruma bağlı ve kişiye özel bir site değildir; tamamen bağımsızdır.

5- Bu site İskenderunspor’un renklerine sevdalı insanların buluşma noktasıdır.

6- İskenderunspor’un başarısı için burada ortak bir akılla hareket etmen için buluşuyoruz.

7- Beş parmağın beşi bir olmadığı gibi, her insan da aynı değildir. Her bir şahsın fikri ayrıdır. Bu fikirler sunulduğunda saygıyla karşılanmasını bekliyoruz. Bu fikirlerin saygı çerçevesinde sığınmadığını düşündüğümüz zaman, şikayet etme hakkına sahibiz.

8- iskenderunspor.org.tr sadece taraftarları buluşturan bir site değildir. Aynı zamanda sağduyulu ve centilmen bir taraftar topluluğunun tüm Türkiye’ye örnek teşkil etmesini sağlamak için çalışmaktadır. Bu bilince sahip olan taraftarlarımızın, henüz örnek teşkil edilmeyecek taraftarlarımıza da, örnek ve öğretici olması için çaba sarf ederiz.

9- Karşılıklı anlayış içerisinde, sporun farklı yönlerini ortaya çıkarmak, sevinç ve üzüntüleri paylaşmak, iyi günde kötü günde takımına sahip çıkmak ve destek olmak en önemli amaçlarımızdandır.

iskenderunspor.org.tr
iskenderunspor.com.tr
İskenderunspor Bağımsız Taraftar Sitesi